Connect with us

İncelemeler

Saç Kurutma Makinesi Tavsiye

profesyonel fön makinesi tavsiye

Saç Kurutma Makinesi Tavsiye 2024

Saç kurutma makinesi tavsiye eden websiteleri ve blogların ezici çoğunluğu aslında satış ortaklığından para kazanmak isteyen sitelerden oluşuyor. Bu siteler gerçekten kaliteli saç kurutma makinesi tavsiyesi vermek yerine satış ortaklığından daha çok para kazandıkları saç kurutma makinelerini listelerine alıyorlar. Bir çok tüketicinin doğru bilgiye ulaşmakta zorluk çektiği internet dünyasında size satın alma linkleri vermeden kullanıcı deneyimi iyi fön makinelerini içeren bir saç kurutma makinesi tavsiye listesi hazırladık. Listede yer alan ürünleri en uygun fiyatla satılan yerlerden sipariş verebilirsiniz. Önce listeyi daha sonra da liste hazırlanırken öne çıkan kriterleri okuyabilir 1-2 dakika içinde size en uygun makineye karar verir hale gelebilirsiniz.

SIRAMARKA/MODELFİYAT
1TURBOBELLA ion9000 Profesyonel Fön Makinesi1099 TL
2Dyson Supersonic İthal Fön Makinesi15.999 TL
3Valera Swiss Power4ever Fön Makinesi12.789 TL
4Parlux 3800 Fön Makinesi4999 TL
5Gamma Piu Relax Silent5249 TL
SAÇ KURUTMA MAKİNESİ TAVSİYELERİ
fön makinesi tavsiye

Profesyonel Saç Kurutma Makinesi Tavsiye

En iyi saç kurutma makineleri profesyonel saç kurutma makineleridir. Profesyonel saç kurutma makineleri fön makinesi olarak da adlandırılırlar. Bu cihazlar kuaförler için profesyonel kullanıma göre hazırlanmış saç kurutuculardır. Saç kurutma makinesi tavsiye edilirken önde gelen cihazlar kuaför tipi saç kurutma makineleridir. Kısa saçları kurutmak için 400 liralık basit saç kurutma makineleri yeterlidir. Ama zor kuruyan kalın telli saçlar için ve saç şekillendirme, fön çekme için profesyonel saç kurutma makinesi tercih edilmelidir. Basit saç kurutma makineleri motor sistemlerini korumak için rezistans korumasına sahiptir. Cihaz ısınınca bir süre sonra sıcak hava üflemeyi keserek motoru korumaya alır. Profesyonel saç kurutma makineleri kesintisiz sürekli sıcak hava üflemek için tasarlamıştır. Peki profesyonel saç kurutma makineleri nerede bulunur?

saç kurutma makinesi tavsiye

Kuaför tipi Saç Kurutma Makinesi Tavsiye

Profesyonel saç kurutma makinesi tavsiye etmek için önce bu ürünlerin satıldığı yerleri açıklamak gerekmektedir. Her türlü ürünün satıldığı pazaryeri sitelerinde profesyonel markalara ulaşmak kolay değildir. Özellikle bu pazaryeri siteleri ve internette saç kurutma makinesi tavsiyesi veren siteler tüketicileri daha çok kar ettikleri elektrikli ev aleti üreten markaların ürünlerine yönlendirmektedirler. Yani en iyi saç kurutma makinesi diye tavsiye edilen ürünlerin çoğunun fritöz, ütü, fırın gibi ev aletleri de bulunmaktadır.

Kuaför salonlarında ütü ya da fritöz üreten markaların saç kurutma makinelerini bulamazsınız. Eğer saç kurutma makinesi tavsiyesi içeren bir listedeki markaların airfryer, ütü, blender modelleri de varsa o listelerin ticari olduğunu unutmamak gerekir. En iyi saç kurutma makineleri profesyonel kullanıma yöneliktir ve kuaför toptancıları ve güzellik sektörüne ürün satan firmalarda satılırlar. Peki en iyi saç kurutma makinesi markaları hangileridir?

saç kurutma makinesi tavsiye 2024

Saç Kurutma Makinesi Marka Tavsiyeleri 2024

Saç kurutma makinesi tavsiye listelerinde elektrikli ev aleti üreten markaların olmaması gerektiğini açıkladık. Şimdi de kuaför ve güzellik sektörüne hizmet veren marka örneklerini inceleyelim. Turbobella gibi yerli bir kaç marka dışında kuaför ve güzellik sektörüne hizmet veren saç kurutma makinesi markalarının maalesef tümü ithal markalardır. Özellikle İtalya kuaför ve güzellik ekipmanları konusunda avrupa ve dünyanın önde gelen ülkesi olması nedeniyle profesyonel fön makinesi markalarının çoğu İtalyandır.

Kullanıcı memnuniyeti ve performans olarak ele alındığında en iyi saç kurutma makinesi markaları arasında TURBOBELLA, Dyson, CERIOTTI, Gamma Piu, PARLUX, Valera gibi markaları sayabiliriz. Son yıllardaki döviz kurunda oluşan yükseliş ile birlikte ithal ürünlerin fiyatları oldukça yüksek seviyelere ulaşmış bulunmakta. Ancak listemizde zirveye yazdığımız Turbobella ion9000 hem 2700 watt ile listenin en güçlü makinesi hem de Türkiye’de imal edildiği için listenin en uygun fiyatlısı.

Tavsiye Edilen Saç Kurutma Makineleri

1) TURBOBELLA ion9000 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi 999 TL

turbobella fön makinesi tavsiye

Turbobella ion9000 tavsiye listemizin ilk sırasında yer alan saç kurutma makinesi. Ürün hem 2700 watt gücü ile ithal maikinelerden bile daha güçlü. Hem de İzmir’de imal edildiği yerli ürün olduğu için ithal makinelerden kat kat ucuz bir fiyata satılıyor.
Turbobella kuaför tipi profesyonel bir saç kurutma makinesi ama ev kullanımına da uygun. Fön çekmek ve zor kuruyan saçlar için ideal bir ürün.

Soğuk, sıcak, çok sıcak olmak üzere 3 ısı kademesi ve 2 hız kademesi ayarı var. Sıcak kademesi saç kurutmak için son derece yeterli. Çok sıcak kademesi fön çekmek ve zor kuruyan saçları kurutmak için kullanılabilir.
Üründe hava sürtünmesinden kaynaklı elektriklenmeyi engelleyen ionizer özelliği var. Kullanıcı memnuniyeti yüksek bir cihaz. Her sene yüzbinlerce satılmasına rağmen internette hakkında çok az şikayet mevcut.

2) Dyson Supersonic İthal Fön Makinesi 15.000 TL

dyson supersonic fön makinesi tavsiye

Dyson supersonic saptan motorlu yenilikçi tasarımı ile fön makinelerinin içinde en son teknolojiye sahip olan model. Ancak piyasada çok fazla sahte Dyson makine satılıyor. Bu markanın ikinci el sitelerinden ve ilan sitelerinden kesinlikle alınmaması lazım. Bire bir taklitleri piyasada var. 5 bin liraya 7 bin liraya ikinci el ya da yurt dışından getirdik diye kopya makineler satılıyor. Bu tarz fön makineleri saptan motorlu fön makinesi olarak adlandırılıyor. Eğer sessiz makine istiyorsanız garanti ile ithal edilip satılan saptan motorlu fön makinelerini tercih edebilirsiniz. Ama ikinci el ya da orjinal site dışından Dyson aldığınızda 4 bin liralık bir ürüne 8-10 bin lira verebilirsiniz.

3) Valera Swiss Power4ever Fön Makinesi (12.400 TL)

valera swiss power4ever profesyonel fön makinesi tavsiye

Valera Swiss Power4Ever saç kurutma makinesi İsviçre’den ithal edilen bir saç kurutma makinesi. Ürün 6 hız 6 ısı kademesine sahip. 475 gram ağırlığındaki makine oldukça hafif. İonizer özelliğine sahip olan Swiss Power4Ever oldukça sessiz bir makine olmasının yanı sıra imalatında ve kullanılan malzemelerde carbon salınımı konusunda çevreci bir politika izliyor. Ürünün eksi yanı rakiplerinden daha güçlü fön performansı sunmadığı halde ithal ürün olduğu için fiyat olarak rakiplerinin oldukça üzerinde bir fiyat etiketine sahip olması.

4) PARLUX 3800 Profesyonel Fön Makinesi – 4899 TL

parlux profesyonel fön makinesi tavsiyeleri

Parlux İtalya’nın en meşhur fön makinesi markalarından. Türkiye’de ağırlıklı olarak 3800 modeli satılmakta. 2100 Watt gücündeki makinenin en önemli özelliği orjinal renkleri. Profesyonel fön makinelerinin çoğu tek renkle üretilirken sadece Parlux profesyonel bir fön makinesini farklı renkler ile pazara sunuyor. Uzun yıllar kullanılabilecek kalitede olan ürünün dezavantajları 2100 wattlık gücüne rağmen son kur değişiklikleri ile fiyatının 4899 liraya kadar ulaşmış olması.

5) Gamma Piu Relax Silent İthal Fön Makinesi 6124 TL

gamma piu

Gamma Piu Relax Silent’ın en önemli özelliği listemizdeki en sessiz fön makinesi olması. Ayrıca ürün 470 gram ile son derece hafif saç kurutma makinesi olması. Bu da kuaförlerdeki uzun kullanım sürelerinde daha az yorulmak demek. 64db gibi düşük bir ses seviyesine sahi olan makine 2 hız 2 ısı ayarına sahip. İonizer özelliğine de sahip olan Gamma Piu Relax Silent 1900 watt gücünde. Ürün ithal olması nedeniyle euro ile fiyatlanıyor. Her kuaförün değil sadece lüks salonların karşılayabileceği bir fiyat etiketine sahip.

Reklam en iyi fön makinesi
3 Yorum

3 Yorum

  1. Pingback: Fön Makinesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler ?eyler – Evden Para Kazanma

  2. Pingback: Saç kurutma makinesi seçerken nelere dikkat etmeli – Gündem Haberleri

  3. Pingback: Sa?l?kl? Saçlar ?çin Do?ru Fön Makinesi Seçimi – Haber Ajans

Yanıtla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir