Connect with us

Ürünler

Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi Fiyat, Yorum ve Şikayetleri

dyson supersonic saç kurutma makinesi

Dyson Supersonic fön makinesi yeni nesil mühendislik ile üretilmiş saptan motorlu bir fön makinesi. Ürün içinde sapa yerleştirilmiş bir fırçasız dc motor bulunmakta. Havayı sap kısmından alan makinenin baş kısmının ortası boş olarak tasarlanmış. Yüksek teknolojili ile üretilen dyson supersonic saç kurutma makinesi fiyat olarak da piyasanın en pahalı makinesi olarak raflarda yer alıyor. Peki dyson supersonic fön makinesi fiyatı ne kadar?

dyson supersonic fön makinesi fiyatı

Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi Fiyat

Dyson supersonic saç kurutma makinesi dünyada 499 dolar fiyat etiketi ile piyasaya çıktı. Türkiye fiyatı da 499 dolara denk olarak 15 bin lira seviyesinde satılıyor. Ürün fiyatı kurdaki yükselişlerden hızla etkileniyor. Bir kaç sene önce 2999 lira etiketle satışta olan ürün kurdaki artış ile bugün 15 bin lirala olarak satılıyor. Fiyatın bu kadar artması piyasada bir çok sahte ürünün de bulunmasına neden oluyor. Dyson supersonic almak istiyorsanız orjinal sitesinden ya da teknoloji marketlerden almaya dikkat edin. Çünkü internette ve pazar yeri sitelerinde ürünün Çin’den gelen bire bir taklitleri 5-10 bin lira arası fiyatla indirim yapılmış gibi süslenerek pazarlanıyor. Ürünler bire bir taklit olduğu için sahte ürünler ancak teknik serviste anlaşılabiliyor. Peki dyson supersonic saç kurutma makinesi özellikleri neler?

dyson supersonic özellikleri

Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

Dyson supersonic fön makinesi özellikleri içinde en dikkat çekici olan ürünün sessiz çalışması. Üründe A.C. motor yerine yeni nesil fırçasız D.C. motor kullanılıyor. Bu motor sapta çalıştığı için iyi bir ses yalıtımına sahip ve cihaz son derece sessiz çalışıyor. Profesyonel fön makinelerinin sesli çalışmasından rahatsız olanlar için dyson supersonic fön makinesi son derece sessiz bir performans sunuyor. Üründe akıllı ısı kontrol sistemi mevcut. Ayrıca dyson daha küçük bir motor kullanması ve kompozit malzeme kalitesi ile son derece hafif bir saç kurutma makinesi. Ürün standart fön makinelerinin neredeyse yarı ağırlığında.

dyson supersonic şikayetleri

Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi Şikayetleri

Dyson supersonic fön makinesi şikayetleri genelde ürünün kendisinden çok satış, servis ve kampanya süreçlerinden kaynaklanıyor. Ürünün malzeme ve imalat kalitesi üst düzey. Ancak internette dyson hakkında sipariş süreci, kargolama ve eksik aparatla teslimat gibi konularda şikayetler bulunuyor. Bu da ürünü sipariş verirken orjinal firmayı tercih etmek gerektiğini gösteriyor.

dyson supersonic fon makinesi yorumlari

Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi Yorumları

Dyson supersonic saç kurutma makinesi kullananlar yorumlarını değerlendirme formumuzu kullanarak yapabilirler. Ürünü ve memnuniyetinizi puanlayabilirsiniz. Dyson supersonic saç kurutma makinesi yorumları diğer kullanıcılara da rehberlik edecektir.

dyson supersonic fon makinesi fiyati
Reklam en iyi fön makinesi
YORUMLAR

Yanıtla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir