Connect with us

Ürünler

Turbobella ion9000 Fön Makinesi Fiyat Yorum Şikayet

turbobella ion9000 fön makinesi


En iyi fön makineleri profesyonel kullanım için üretilen kuaför fön makineleridir. Turbobella ion9000 Türkiye’de satılan en iyi fön makinelerinin başında geliyor. Bu ürünün tavsiye listesinin 1. sırasında olmasının nedeni profesyonel fön makineleri içinde en ekonomik fiyata sahip olmasına rağmen 2700 watt gücü ile profesyonel fön makinelerinin en güçlülerinin başını çekmesidir. Marka kuaför fön makinesi ürettiği için kuaför ve güzellik salonlarına pazarlama yapıyor. Ancak ürün ev kullanımına da uygun ve son yıllarda fön çekmek isteyen ev kullanıcıları da artan şekilde ürünü sipariş ediyorlar. Peki Turbobella ion9000 fiyatı ne kadar?

turbobella şikayet


Turbobella ion9000 Fiyat

Turbobella ion9000 fiyatı Türkiye’de imal edildiği için gümrük vergilerinden hiç etkilenmiyor. Kur artışından ise ithal makinelere oranla çok daha az etkileniyor. O yüzden geçtiğimiz yıllarda ithal makineler ile Turbobella arasındaki fiyat farkı 2 kat olarak oranlanıyordu. Oysa artık Turbobella ion9000 profesyonel fön makinesi fiyatı en yakın rakiplerinden 3-4 kat daha düşük olarak satılıyor. Profesyonel fön makinesi fiyatları ürünlerin çoğunun ithal olması nedeniyle son yıllarda çok arttı. İthal makinelerin fiyatları 3500 liralardan başlıyor 15 bin liraları bulabiliyor. Oysa ion9000 hala 1000-1100 lira bandında yüksek performans sunabiliyor. Peki Turbobella’nın özellikleri neler?

Turbobella ion9000 şikayet var mı?

Turbobella ion9000 Özellikleri

Turbobella ion9000 profesyonel fön makinesi İzmir Bornova’da imal ediliyor. Ürün profesyonel bir fön makinesi ve 2700 watt güce sahip. Ion9000’de turbo olarak nitelenen yüksek devirli A.C. motor kullanılıyor. Motor hızı ve üfleme basıncı ideal fön çekimi için özel olarak optimize edilmiş durumda. Unutmamak lazım ki çok yüksek basınçla üfleme yapan makineler saçın şekillenmesini sağlamaz tam tersine saçın kabarmasına ve şekil almamasına neden olurlar. Turbobella yüksek ısısına oranla en ideal basınçla üfleme yapar. İonizer özelliği olan makinede soğuk, sıcak, çok sıcak olmak üzere 3 ısı kademesi ve 2 hız kademesi bulunuyor. 2 metre kablo uzunluğuna sahip cihaz 540 gram ağırlığındadır. Turbobella 69-70 desibel ses aralığında görece sessiz çalışan bir fön makinesi.

Ürün 2 farklı boy dar fön başlığı ve wigo diffüzör başlığı ile toplam 3 farklı başlık ile geliyor.

turbobella kullananlar
Kutu içeriğinde 2 farklı boy fön başlığı ve wigo başlığı bulunuyor.

Turbobella ion9000 Kullananlar

Ürün kullanıcı memnuniyeti çok yüksek bir fön makinesi. Turbobella ion9000 kullananlar hem kuaför kullanımında hem de ev kullanımında yüksek performans alıyorlar. Firma garanti süreçlerini bayileri ve satıcıları üzerinden yürütüyor. Bir sorun yaşadığınızda ürünü satın aldığınız bayiden gerekli desteği alabiliyorsunuz. Ürün yerli üretim olduğu için yedek parça tamirat ve parça temini sıkıntısı yaşanmıyor. İthal makinelerde bir kaç senede bir model değiştiği için eski bir makine için parça bulmak büyük sorun olabiliyor. Yanlışlıkla düşürülen bir makinenin parçası bulunamadığında dolar ile euro ile fiyatlanan pahalı bir fön makinesi çöp olabiliyor. Turbobella kullananlar yedek parça ve teknik servis konusunda ithal makinelere oranla çok daha iyi destek alabiliyorlar. Peki Turbobella hakkında şikayetler bulunuyor mu?

Turbobella ion9000 fiyat

Turbobella ion9000 şikayet var mı?

Piyasada yüksek hacimle satılan her çeşit ürün hakkında şikayetler bulunuyor. Bir ürün hakkında şikayet olmaması o ürünün aslında satılmadığı anlamına geliyor. Çünkü en üst düzey otomobil veya elektrik markalarında dahi tüm müşterileri memnun etmek mümkün değil. O yüzden şikayetlerin satış hacimleri ile karşılaştırılması gerekiyor. Turbobella ion9000 şikayet var mı sorusunun yanıtı çok kısa. Ürün senelerdir yüzbinlerce satılmış bir fön makinesi olmasına rağmen hakkındaki şikayetler bir elin parmaklarını geçmiyor. Firma kötü niyetli hareket etmeyen tüm müşterilerin sorunlarını gidermek için yüksek müşteri memnuniyeti politikası izliyor. Peki ürün hakkında yorumlar nasıl?

turbobella ion9000 yorumları

Turbobella ion9000 Yorum

Turbobella ion9000 yorumlarını sayfamızın alt bölümündeki yorumlar alanında bulabilirsiniz. Eğer siz de bir Turbobella ion9000 kullanan tüketiciyseniz ürün ile ilgili yorumlarınızı ve deneyimlerinizi yorum formumuzu kullanarak paylaşabilirsiniz. Yorum yapmak için siteye üye olma zorunluluğu yoktur. Ürün yorumları yayınlanmadan önce moderasyon ekibi tarafından denetlenmektedir.

Ürünün resmi web sitesine www.turbobella.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Piyasada ürünün taklitleri bulunmaktadır. Hem ürünün markası hem de ürünün tasarımı benzetilerek, 10 senedir çok satılan ion9000 modelinin popülerliğinden faydalanmaya çalışan taklit ürünler vardır. Sipariş vermeden önce ürünün resmi websitesine ziyaret ederek anlaşmalı bir bayiden aldığınızdan emin olmanızı öneririz.

Turbobella ion9000 Profesyonel Fön Makinesi
5 Editör Puanı
5 KULLANICI PUANLAMASI (3 kullanıcı)
Genel Puan
Fiyat
Teknik Servis
Kullananlar ne diyor? Şimdi Değerlendir
Sıralama:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Onaylı Kullanıcı
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Şimdi Değerlendir

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

Reklam en iyi fön makinesi