Connect with us

Ürünler

Valera Swiss Power4Ever Saç Kurutma & Fön Makinesi Fiyat, Yorum ve Şikayetleri

valera power4ever fön makinesi

Valera Swiss Power4ever fön makinesi Türkiye’de satılan ithal profesyonel fön makineleri arasında yer alıyor. Profesyonel fön makinesi markalarının çoğu İtalya’dan ithal olmasına rağmen Valera İsviçre’den ithal edilen bir fön makinesi. Cihaz standart fön makinesi tasarımına sahip olsa da parlak kırmızı rengi ile oldukça premium bir hissiyat veriyor. Peki Valera Power4ever özellikleri neler?

Valera Swiss Power4Ever


Valera Swiss Power4Ever Fön Makinesi Özellikleri

Valera Power4Ever fön makinesinin menşei İsviçre. Ürün 6 üfleme hızı 6 sıcaklık seviyesi ayarına sahip. 475 gram ağırlığındaki cihazın oldukça hafif oluşu dikkat çekiyor. İon jeneratörü ile gelen Valera Power4Ever son derece sessiz çalışan bir makine. Aynı zamanda üretim sürecinde ve kullanılan malzemelerde carbon salınımı konusunda çevreci bir politika hedefleniyor.

valera power4ever yorumlari


Valera Swiss Power4Ever Fön Makinesi Fiyatı

Valera Swiss Power4Ever Fön makinesi fiyatı ürün hakkında yapılan şikayetlerin büyük kısmını oluşturuyor. Ürünün fiyatı diğer kullanıcılarımızla paylaşarak onlara rehberlik edebilirsiniz. Ürün ile ilgili yapılan yorumların çoğunluğunu fiyatı ile ilgili eleştiriler oluşturuyor. Valera Power4Ever Fön Makinesi 12.000 lira fiyat etiketi ile satılmaktadır. Watt gücü ve performans olarak kat kat yüksek performans göstermeyen ürün çok kaliteli malzemelerden imal edilmesine rağmen, ithal olması nedeniyle kat kat yüksek bir fiyatla satılmaktadır.

Valera Swiss Power4Ever Fön Makinesi Yorumları


Valera Swiss Power4Ever Fön Makinesi Yorumları

Siz de Valera Swiss Power4Ever Fön Makinesi hakkında siz de yorumlarınızı bırakarak ürünü kullanmayı planlayan tüketicilere rehberlik yapabilirsiniz. Ürün ile ilgili eleştirel yorumların çoğu fiyatı hakkında gerçekleşmektedir. Makinenin olumsuz olarak görülebilecek tek yanı rakiplerinden daha yüksek fön performansı sağlamadığı halde ithal ürün olduğu için fiyat olarak rakiplerinin oldukça üzerinde bir etiketine sahip olması.

Review 0
3.8 KULLANICI PUANLAMASI (1 kullanıcı)
Genel Puan
Fiyat
Teknik Servis
Kullananlar ne diyor? Şimdi Değerlendir
Sıralama:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Onaylı Kullanıcı
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Şimdi Değerlendir

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

Reklam en iyi fön makinesi